Szkoła Języka Angielskiego Joanny Stasiak

Szkoła Języka Angielskiego Joanny Stasiak została założona w 1996r. Działała początkowo w Szkole Podstawowej nr 12 na Widzewie (ul. Jurczyńskiego 1/3) oferując od samego początku kursy języka angielskiego dla wszystkich grup wiekowych. Z czasem dołączyły do nich kursy ukierunkowane na egzaminy First Certificate, Advanced oraz kurs tematyczny Business English. Ponadto, odpowiadając na rosnące zapotrzebowanie, pojawił się program przygotowujący do matury - ustnej i pisemnej - z języka, a także do egzaminów wstępnych na wyższe uczelnie.
W roku 2000 Szkoła zmieniła swoją siedzibę i mieści się obecnie w budynku Szkoły Podstawowej nr 199 (ul. Elsnera 8). Wszystkie dotychczas prowadzone kursy będą rozpoczynane lub kontynuowane w bieżącym roku szkolnym (od października) i - jeśli tylko zjawią się chętni - istnieje możliwość stworzenia nowych grup z indywidualnym programem i profilem nauczania (np. przygotowanie do egzaminu Proficiency)

Kontakt:   sjajs wp.pl